- Advertisement -spot_img

TAG

Kristina Baki

Duke i dhënë një puthje pasionante, Kristina Baki prezanton partnerin e saj

Ajo është padyshim një nga modelet më të bukura dhe më të famshme në Shqipëri dhe jo vetëm. E kemi fjalën për Kristina Bakin....

Latest news

- Advertisement -spot_img