- Advertisement -spot_img

TAG

Kristjan

“Më kërkoi vetë çaj Matcha”, Kristiani rrëfen prapaskenat me Arjan Konomin

Pak ditë më parë, në njërën prej puntatave të “Për’puthen” nisi një debat i ashpër mes konkurrentit Kristian Marcinaj dhe opinionistit Arjan Konomi. Gjithçka nisi...

Latest news

- Advertisement -spot_img