- Advertisement -spot_img

TAG

kryeatari i policise

EKSKLUZIVE/DEA amerikane arreston kryetarin e policisë së Prilepit

Kryetari i policisë së Prilepit së bashku me shoferin e Trajce Zaev ( kushuriri i kryeministrit Zoran Zaev),arrestohet nga DEA amerikane dhe prokuroria sepse...

Latest news

- Advertisement -spot_img