- Advertisement -spot_img

TAG

kryeministre

Habit kryeministrja, poston foton duke larë xhamat e shtëpisë: Një të diel të gëzuar për të gjithë!

  Fotoja e kryeministres daneze Mette Frederiksen duke pastruar xhamat e shtëpisë po bën xhiron e rrjetit. Ajo e postoi foton në rrjetet sociale dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img