- Advertisement -spot_img

TAG

kryeplaku djali i tij

Arrestohet kryeplaku i Podgories dhe djali i tij, dyshohet se kanë lidhje me një ngjarje në Elbasan

Gjykata e Korçës ka nxjerrë vendimin për “arrest me burg” për ish kryeplakun e Podgories me inicialet A.P , dhe djalin e tij O.P. Mësohet...

Latest news

- Advertisement -spot_img