- Advertisement -spot_img

TAG

kryetare

Pas humbjes së zgjedhjeve, reagon Edith Harxhi: Do flas me fakte!

Edith Harxhi ka reaguar për herë të parë pasi humbi zgjedhjet për kryetare të Partisë Demokratike duke falenderuar të gjithë mbështetësit. Harxhi premtoi se do...

Lulzim Basha thërret me urgjencë në takim sekretarët dhe kryetarët e degëve

Lulzim Basha ka thërritur në një takim ditën e sotme sekretarët dhe kryetarët e degëve, pas pakënaqësive që kanë lindur në kampin blu me...

Latest news

- Advertisement -spot_img