- Advertisement -spot_img

TAG

Kryetari i Bashkise Tirane

Shpall fitoren dhe PS, Erion Veliaj i drejtohet socialistëve: Ja sa mandate na nxjerrin sondazhet

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka shpallur fitoren e Partisë Socialiste në zgjedhjet e mbajtura ditën e sotme në Shqipëri. Në një dalje...

Latest news

- Advertisement -spot_img