- Advertisement -spot_img

TAG

kthim ne shqiperi

Janullatos është gati për të dalë nga spitali/ Mund t’I kthehet jetës normale

Kryepeshkopi Janullatos prej kohësh gjendet në spitalin grek “Envagelismos” pas infektimit me Covid. Mediat greke raportojnë se gjendja e tij tani është e mirë dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img