- Advertisement -spot_img

TAG

kuers

Njihuni me Këmbimin Valutor, 30 Maj 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re rënie e Dollarit, Euros dhe Frangës Zvicerane. Ndërkohë Paundi Britanik ka shënuar rritje. Më poshtë do të...

Latest news

- Advertisement -spot_img