- Advertisement -spot_img

TAG

kultivonin

Kultivonin kanabis brenda shtëpisë /Arrestohet çifti i bashkëshortëve

Një çift bashkëshortësh ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohen për kultivim të lëndëve narkotike. Në pranga kanë rënë Klejdian Zeqo dhe Anita Zeqo...

Latest news

- Advertisement -spot_img