- Advertisement -spot_img

TAG

kunata

33-vjeçarja dhe fëmijë e saj dhunohen mizorisht nga vjehrri dhe kunata

Një 33-vjeçare ka rënë pre e dhunës nga kunata dhe vjehrri i saj në fshatin Markatomaj të Lezhës. Sipas burimeve për ‘Fax News’ mësohet se...

Dhunoi kunatën me mjete të forta, arrestohet një person

Një persona në Lushnje është vënë në pranga pasi ka dhunuar kunatën e tij. Incidenti, sipas policisë ka ndodhur për motive të dobëta. Në...

Qëllon për vdekje kunatën 33-vjeçare në sy të fëmijëve, plagos rëndë dhe të vëllain

Të shtunën në mbrëmje një krim i rëndë ka ndodhur në Gjermani. Një 48-vjeçar nga Kosova ka vrarë kunatën e tij 33-vjeçare dhe ka...

Latest news

- Advertisement -spot_img