- Advertisement -spot_img

TAG

kunate

“Burri me vjehrrën dhe kunatën më rrahu sa përfundova në spital”/ 37-vjeçarja tregon me lot në sy: Nuk mund t’i përballoj më…

Elmia, sot 37-vjeçare, nënë e 4 fëmijëve, ka rrëfyer në emisionin “Historia ime” se u martua e re me shkuesi, por jeten e ka...

Kë do të zgjidhte Ana si kunatën e saj,Tean apo Shqipen

Ana Lleshi është një nga ish-konkurentet e “Për’puthen” më të komentuara në publik, edhe pas daljes nga emisioni. Ajo i është përgjigjur pyetjes se kë...

Latest news

- Advertisement -spot_img