- Advertisement -spot_img

TAG

KUNDERSHTIM

Goditën efektivin e policisë rrugore/ Arrestohet në flagrancë 37 vjeçari dhe procedohen penalisht 3 persona

  Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.2 u bë arrestimi në flagrancë për veprat penale “Kundërshtimi i punonjësit të policisë...

Latest news

- Advertisement -spot_img