- Advertisement -spot_img

TAG

kupa e shqiperise

Finalja e Kupës së Shqipërisë/ Ministria e Shëndetësisë jep leje për pjesëmarrjen e tifozëve në stadium , ja sa do të jetë numri

  Finalja e Kupës së Shqipërisë/ Ministria e Shëndetësisë jep leje për pjesëmarrjen e tifozëve në stadium deri në 1000 persona në ndeshjen që luhet...

Kupa e Shqipërisë/ Voltana Ademi bën kërkesën e papritur drejt ministrisë së Shëndetësisë

  Të hënën luhet ndeshja e Kupës së Shqipërisë në stadiumin Air Albania, ndërmjet Vllaznisë dhe Skënderbeut. Në kuadër të kësaj ndeshje kryetarja e Bashkisë Shkodër,...

Latest news

- Advertisement -spot_img