- Advertisement -spot_img

TAG

Kylthjellime

Vranësira dhe kthjellime/ Njihuni me motin për ditën e sotme

Sipas MeteoAlb: Alternime kthjellimesh dhe vranësirash të herë pas-herëshme mbizotërojnë motin në vendin tonë gjatë pjesës së parë të ditës. Por pjesa e dytë...

Latest news

- Advertisement -spot_img