- Advertisement -spot_img

TAG

Kyriakos Mitsotakis

Situata e zjarreve në Greqi, Mitsotakis: 500 mln euro ndihmë për të prekurit

Kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis njoftoi sot një paketë ndihme financiare në vlerë prej 500 milionë eurosh për të prekurit nga zjarret në Atikë dhe...

“Shporru Mitsotakis!”/ Situata e zjarreve në Greqi revolton qytetarët

Ofendimet ndaj  kryeministrit Kyriakos Mitsotakis janë rritur ditët e fundit pasi Athina po lufton me flakët prej ditësh tashmë. Ndërsa gazetarët i marrin në intervistë,...

Latest news

- Advertisement -spot_img