- Advertisement -spot_img

TAG

Lane

Qëlloi me 5 plumba ish-dhëndrin e tij, RENEA gjen armën e krimit në Lanë

Forcat speciale të RENEA-s kanë gjetur në lanë armën, me të cilën Mexhit Picari qëlloi për vdekje ish-dhëndrin e tij, si dhe plagosi lehtë...

Latest news

- Advertisement -spot_img