- Advertisement -spot_img

TAG

Largimi

Erlindi largohet përfundimisht nga “Për’puthen”, zbulon çfarë ndodhi në prapaskenë me të dhe Kristianin

Ditën e sotme Erlindi vendosi të linte përfundimisht “Për’puthen” pas një debati të fortë me Arjan Konomin. Ky i fundit akuzoi Kristianin se i...

Latest news

- Advertisement -spot_img