- Advertisement -spot_img

TAG

Leeds United-Arsenal

“Mos e prek shqiptarin tim”, Xhaka shtyn shokun dhe eviton përplasjen

Leeds United-Arsenal ishte një ndeshje e luftuar dhe plot rivalitet, por gola nuk pati. Takimi i javës së nëntë në Premier League, u mbyll...

Latest news

- Advertisement -spot_img