- Advertisement -spot_img

TAG

Lefter Geshtenja

Kandidati i PD-së denoncon:Më ndoqën dhe më kërcënuan,isha me vajzat e stafit

Kandidati i Partisë Demokratike në Qarkun e Elbasanit, Lefter Gështenja ka deklaruar ditën e sotme se mbrëmë ka pasur një aksident me kundërshtarët e...

Latest news

- Advertisement -spot_img