- Advertisement -spot_img

TAG

Lefter Koka

Atentati me dron ndaj biznesit të Lefter Kokës, autori i arrestuar biznesmen në Durrës, iu gjet me vete pulti dhe… (EMRAT)

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në qytetin e Durrësit, ku ndaj biznesit të deputetit Lefter Koka është tentuar një sulm me...

E pabesueshme! Atentat me dron biznesit të Lefter Kokës në Durrës (VIDEO)

Biznesit të ish-ministrit të Mjedisit, Lefter Kokës në Durrës i është vendosur tritol me dron. Ngjarja ka ndodhur dy ditë më parë në kantinën...

Reagon Lefter Koka:”Të vura në dispozicion veten dhe shoqërinë që partia jote të merrte aq shumë vota”

Lefter Koka reagim: Ilir Meta! Nëqoftëse kam një arsye të ndjehem keq me veten dhe njerëzit e mi, është që të besova ty për aq...

Incidenti në Durrës, Elona Guri akuzon shokun e djalit të Lefter Kokës.Shihni ku ishte e vendosur kamera te zyra e LSI-së

Kandidatja e LSI për deputete në qarkun e Durrësit, Elona Guri, pati sot një konflikt me një person në një lokal gjatë zhvillimit të...

Latest news

- Advertisement -spot_img