- Advertisement -spot_img

TAG

legalizime

PD nxjerr përgjimet, si shpërndante shtabi i Ballukut legalizime për zgjedhjet, dalin mesazhet koficenciale në grup

  DEKLARATË E PARTISË DEMOKRATIKE, SEKRETARI I PËRGJITHSHËM, GAZMENT BARDHI Çdo ditë dalin në pah fakte, prova dhe dëshmi të veprimeve të Ramës/Doshit dhe bandave të...

Latest news

- Advertisement -spot_img