- Advertisement -spot_img

TAG

lei kraja

Fansat gjejnë sozinë e Lei Krajës, shihni ngjashmërinë e frikshme të vajzave

Fansat duket se i kanë gjetur sozinë Lei Krajës dhe mund të themi se kanë qëlluar në shenjë. Moderatorja e sportit ka zbuluar ditën...

Me bukë me vete në Maldive, moderatorja e pranon pa komplekse

Sot në ftesë në 5 me Bieta Sulon ishte e ftuar Lei Kraja për të komentuar pushimet e shumëpërfolura në Maldive. Si fillim ajo komentoi...

Habit moderatorja shqiptare. Mbulohet veç me gjethe palme në plazh

Moderatorja e njohur shqiptare, Lei Kraja së fundmi po shijon pushimet në Maldive, duke postuar vazhdimisht foto në rrjete sociale ku shfaqet në super...

I bëri pyetje ‘pikante’ moderatorja habit me përgjigjen e saj

Ajo është një nga vajzat më simpatike të showbiz-it shqiptar dhe fansat e kanë nën vëzhgim në çdo moment. Bëhet fjalë për moderatoren e...

I vuri në dukje strijat,moderatorja i kthen përgjigje ndjekëses

Ajo është një nga vajzat më simpatike të showbiz-it shqiptar dhe fansat e kanë nën vëzhgim në çdo moment. Është fjala për moderatoren e...

Tregon vështirësitë e jetës/ çfarë e bëri Lei Krajën të përlotej në ekran

Lei Kraja ishte e ftuar në emisionin “E ardhmja është vajzë”, në të cilin tregoi të gjithë momentet më të vështira të jetës. Moderatorja...

Latest news

- Advertisement -spot_img