- Advertisement -spot_img

TAG

leje vizite

Kosova i refuzon lejen e vizitës Vuçiçit dhe zyrëtarëve të tjerë serbë

Kërkesës së presidentit serb, Aleksandër Vuçiç, për të vizituar Kosovën Ministria e Jashtme i ka dhënë përgjigje negative. Përveç presidentit të Serbisë, leje për të...

Latest news

- Advertisement -spot_img