- Advertisement -spot_img

TAG

lek euro

Njihuni me Këmbimin Valutor, 15 Qershor 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re rënie Euros dhe Paundit Britanik, ndërkohë dhe Franga Zvicerane dhe Dollari kanë shënuar rritje. Më poshtë do...

Latest news

- Advertisement -spot_img