- Advertisement -spot_img

TAG

Leminot

LAJM I FUNDIT/ 10-vjeçari bie nga biçikleta, dërgohet me urgjencë në Tiranë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Maliq.Një 10-vjeçar është rrëzuar nga biçikleta dhe si pasojë është dërguar me urgjencë drejt...

Latest news

- Advertisement -spot_img