- Advertisement -spot_img

TAG

lendim

U transportua menjëherë në spital, Nick Jonas tregon ngjarjen

Dita e djeshme nuk ishte dita më e mirë për këngëtarin Nick Jonas.Mediat e huaja raportuan se një incident ndodhi në shesh xhirim dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img