- Advertisement -spot_img

TAG

Leo Mesi

Leo Messi, thjesht një forcë shumë e madhe për t’i bërë ballë

Liverpuli jetoi me Barcelonën dhe Leo Messin për 75 minuta të ndeshjes së parë të Champions League – më pas zbuloi se ekziston një...

Latest news

- Advertisement -spot_img