- Advertisement -spot_img

TAG

librazhd aksident

Librazhd/ Makina bie në përrua, shpëtojnë mrekullisht nusja me vjerrin

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Librazhd- Prrenjas. Një automjet ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në përrua. Ngjarja ka ndodhur...

Latest news

- Advertisement -spot_img