- Advertisement -spot_img

TAG

lil nas x

“Nah he tweakin” po bën namin në Instagram, por cili është kuptimi i kësaj fraze

"Nah he tweakin" është fraza më e përdorshme ditët e fundit në Instagram dhe të gjithë njerëzit janë të konfuzuar. Shumica e komenteve mendohet se...

Ironia e fatit/ Kënga e homoseksualit amerikan renditet e para në Arabinë Saudite

  Këngëtari Lil Nas X ka arritur kësaj jave majat e renditjeve muzikore me hitin e tij “Montero (Call Me By Your Name)”. Dhe ironikisht kënga...

Latest news

- Advertisement -spot_img