- Advertisement -spot_img

TAG

lindita nikolla

20-vjet nga 11 shtatori, mesazh i kryeparlamentares Nikolla

Mesazhi i parë i Lindita Nikollës në krye të Kuvendit, është ai përkujtimor për familjarët e viktimave të 11 shtatorit. Ajo shprehet në mesazhin e...

‘Çohu në këmbë’/ Nervozizëm gjatë takimit të Ramës në Lezhë

Takimi i kryeministrit Edi Rama me kandidatët për deputetë në qytetin e Lezhës ka nisur me një minutë heshtje në nder të deputetit Bashkim...

Hapet fushata,Nikolla : Edi Rama dhe PS-ja do e çojnë Shqipërinë në një tjetër drejtim

Partia Socialiste këtë të enjte 30 ditë para zgjedhjeve të 25 prillit ka çelur fushatën elektorale në sheshin “Skëndërbej”. Fushata e socialistëve është hapur...

Latest news

- Advertisement -spot_img