- Advertisement -spot_img

TAG

liqeni i Farkes

Veliaj dhe kryebashkiaku i Athinës përurojnë Parkun Helen në liqenin e Farkës

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj dhe kryebashkiaku i Athinës, Kostas Bakoyannis përuruan sot “Parkun Helen”, i cili ndodhet në një hapësirë mjaft...

Latest news

- Advertisement -spot_img