- Advertisement -spot_img

TAG

Lisa Kitahara

Pjata më e shijshme! 3 përbërësit që ju duhen për të përgatitur banane të karamelizuara

Lisa Kitahara nga Okonomi Kitchen ka krijuar një recetë të thjeshtë dhe të shijshme me banane! Ju duhen vetëm 3 përbërës: - 2 banane - 1/4 lëng...

Latest news

- Advertisement -spot_img