- Advertisement -spot_img

TAG

lista e zeze

Ndërtimet pa leje, shteti me dorë të hekurt: (Si do të funksionojë lista e zezë)

  Mbrojtja e Territorit dhe zbatimi rigoroz i Kodit Penal për aktivitetet e paligjshme, nga ndërtimet pa leje tek prekja e pyjeve, lumenjve, liqeneve dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img