- Advertisement -spot_img

TAG

Lockdown

“Gjermania po parashikon lockdown-in e radhës”, flet mjekja Dollenberg

  Mjekja shqiptare në Gjermani, Aurora Dollenberg ka dhënë një intervistë ditën e sotme , ku ka folur për situatën pandemike ne Gjermani dhe në...

I vihet flaka hyrjes së Institutit të Shëndetit Publik në Romë pak para nisjes së lockdown

I vihet flaka portës hyrëse të Institutit Kombëtar të Shëndetit Publik në Romë. Ndaj godinës është hedhur lëndë djegëse e qëllimshme duke i vënë...

Operacioni “Lockdown” çon në pranga grupin kriminal me aktivitet në trafikun e lëndëve narkotike

Autoritetet policore italiane  kanë ekzekutuar mëngjesin e sotëm operacionin e koduar “Lockdown”, i cili ka çuar në shkatërrimin e një grupi kriminal me aktivitet...

Latest news

- Advertisement -spot_img