- Advertisement -spot_img

TAG

Logo

Kuptimi i logove të mëdha në veshjet e djemve dhe burrave

E keni menduar ndonjëherë çfarë do të thotë një logo e madhe në bluzën, kapuçin ose xhupin tuaj, përveç emrit të markës? Një hulumtim...

Për’Puthen bie në syrin e Apple,por jo për motive të mira

Gjatë një interviste mëngjesin e sotëm, Ledina Beqiraj Agalliu, drejtoreshë e Drejtorisë së Përgjithshme të Pronësisë Industriale (DPPI) prezantoi disa prej atyre që njihen...

“Për të vrapuar duhen dy këmbët”, Rama tregon atletet me logon e PS dhe ironizon opozitën

Kryeministri Edi Rama është ndalur sot në një takim në Laprakë, ndërsa bëri një bilanc të këtyre 8 viteve qeveri. Nga foltorja e improvizuar në...

Latest news

- Advertisement -spot_img