- Advertisement -spot_img

TAG

Lokalet

Kriza pandemike, si po favorizon pastrimin e parave përmes bareve dhe restoranteve

Rreth 15% e bizneseve në vend janë bare dhe restorante. Në vend ka rreth 13 mijë bare dhe rreth 4 mijë restorante, duke na...

Latest news

- Advertisement -spot_img