- Advertisement -spot_img

TAG

Lombardi

Itali/ Regjistrohen mbi 21 mijë raste të reja dhe 376 viktima nga COVID në 24 orët e fundit

Në 24 orët e fundit në Itali janë regjistruar 21 261 raste të reja me COVID ndërkohë që kanë humbur jetën 376 persona. Në total janë...

Latest news

- Advertisement -spot_img