- Advertisement -spot_img

TAG

"Loti"

Kënga e fundit e Elvana Gjatës bie në veshin e këngëtares legjendare

Pas suksesit të albumit EP “Çelu”, Elvana Gjata prezantoi këngën single “Loti”, që gjithashtu po korr goxha sukses referuar komenteve dhe klikimeve. E radhës...

Erion Braçe ka një mendim për këngën e re të Elvana Gjatës

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata vazhdon me sukseset e saj të fundit. Kishin kaluar 3 vite që nga albumi i fundit i publikuar nga...

Latest news

- Advertisement -spot_img