- Advertisement -spot_img

TAG

lufta e kosoves

Jeton me 5 plumba në trup,79-vjeçari fiton dhe betejën me Covid 19

Hajzer Duraku ka marrë 5 plumba gjatë luftës në Kosovë, në vitin 1999, të cilat, edhe sot i mban në trup. 79-vjeçari jeton në fshatin...

U përdhunua nga dy policët serb gjatë luftës,e mbijetuara kthehet në vendlindje

Në vitin 2017, Vasfije Krasniqi-Goodman iu shkroi një letër të hapur burrave që e sulmuan seksualisht, si dhe e publikoi në faqen e saj...

Latest news

- Advertisement -spot_img