- Advertisement -spot_img

TAG

lugina vjoses

Po përdoret C4 dhe tritol/ Qytetarët dhe operatorët turistikë protestojnë kundër kërkimeve për naftë dhe gaz natyror

Qytetarë, aktivistë dhe operatorë turistikë kanë protestuar në qendër të Përmetit kundër kërkimeve për naftë dhe gaz natyror nga kompania “Shell Upstream Albania” në...

Latest news

- Advertisement -spot_img