- Advertisement -spot_img

TAG

Luigi Colosso

Shpalli falimentimin dhe fshehu miliona euro, kush është biznesmeni i arrestuar

Njësia Fast Albania në bashkëpunim me Interpol, kanë arrestuar shtetasin Luigi Colosso, banues në Cosenza, Itali, i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Interpol Roma/Itali. Gjykata...

Latest news

- Advertisement -spot_img