- Advertisement -spot_img

TAG

Luljeta Buzo

“U tmerruam, nuk na zinte gjumi natën”, flasin fqinjët e çiftit Buzo në Elbasan

Zbulohen deteje të tjera nga ngjarja e rëndë e një dite më parë në Elbasan, ku 58-vjeçari Koço Buzo vrau me armë bashkëshorten e...

U vra nga bashkëshorti, kjo është Liljana Buzo, la pas 3 fëmijë

Zonja në foto është Liljana Buzo 54-vjeç e cila mbeti viktimë e plumbave që u gjuajtën në drejtim të saj nga bashkëshorti, Koço Buzo....

FOTO/ Ky është 58-vjeçari i cili vrau me kallashnikov gruan dhe plagosi dy të tjerë

Ky që shihni në këtë foto, është 58-vjeçari Koço Buzo autori i cili vrau gruan e tij në Elbasan. Ai e ka ekzekutuar bashkëshorten me...

Latest news

- Advertisement -spot_img