- Advertisement -spot_img

TAG

maradona testament argjentine

E bujshme/ Maradona ka përjashtuar Claudia-n dhe vajzat nga testamenti!

Sipas lajmeve të bujshme që vijnë nga mediat argjentinase, duket se Diego Armando Maradona ka përjashtuar tre familjarë nga testamenti i tij. Bëhet fjalë për...

Latest news

- Advertisement -spot_img