- Advertisement -spot_img

TAG

maraton

Maratona e Tiranës, rrugët që do të bllokohen në kryeqytet deri në 16:00!

Ditën e sotme do të mbahet edicioni i 6 i Maratonës së Tiranës. Për mbarëvajtjen e eventit, me qëllim sigurinë e garuesve si dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img