- Advertisement -spot_img

TAG

Mariya Gabriel

Basha diskuton me Komisioneren e BE, Mariya Gabriel:Unë vetë jam produkt i lirisë për të shkuar në Evropën Perëndimore

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ditën e sotme ka zhvilluar një tryezë diskutimi me Komisioneren e BE, Mariya Gabriel dhe përfaqësues të Universitetit...

Latest news

- Advertisement -spot_img