- Advertisement -spot_img

TAG

marredhenia

Nuk komunikojnë prej vitesh/ Bebe Rexha flet për armiqësinë mes Dua Lipës dhe Rita Orës

Bebe Rexha pak kohë më parë shprehu dëshirën për një bashkëpunim mes artisteve shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, Rita Ora dhe Ava Max....

Latest news

- Advertisement -spot_img