- Advertisement -spot_img

TAG

marrje e informacioneve shtese

KAS rrëzon kërkesën e PD për marrjen e informacioneve shtesë, pranon atë të LSI-së

  Komisioni i Akimimeve dhe Sanksioneve ka rrëzuar kërkesën e bërë nga Partia Demokratike për marrjen e informacioneve shtesë nga institucionet dhe entet e tjera...

Latest news

- Advertisement -spot_img