- Advertisement -spot_img

TAG

marrje peng

Kërcënuan dhe morën peng 34-vjeçarin, arrestohen 3 persona

Gjirokastër- Finalizohet me sukses operacioni policor i koduar “Kalaja”. I hoqën lirinë në mënyrë të paligjshme nën kërcënimin e armës 34 vjeçarit, arrestohen në flagrancë...

Latest news

- Advertisement -spot_img