- Advertisement -spot_img

TAG

mberrijne trupat e vdekur

Detaje të reja/U gjetën të vdekur, pa kokë dhe rroba , mbërrijnë sot në Shqipëri trupat e dy të rinjve nga Fushë Kruja.

  Një muaj nga vdekja e dy të rinjve nga Fushë Kruja, në një aksident të dyshimtë në Spanjë, trupat e tyre kanë mbërritur sot...

Latest news

- Advertisement -spot_img